• ASAŞ, Standıyla Aluexpo Fuarına Damgasını Vurdu
  ASAŞ, Standıyla Aluexpo Fuarına Damgasını Vurdu
  5-7 Ekim tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Aluexpo fuarında ASAŞ, başarılı stand tasarımı ve alüminyum sektörüne getirdiği yenilikler ile bu sene de ziyaretçilerin büyük beğenisini kazandı.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
  ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
  2018 yılına yurt içi ve yurt dışında katıldığı fuarlarla hızlı bir giriş yapan ASAŞ; Almanya’nın Düsseldorf şehrinde, 9-11 Ekim tarihlerinde gerçekleşen Aluminium 2018 Fuarında standıyla Avrupa’daki lider üreticilerden biri olduğunu bir kez daha gösterdi.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, Bilim, Sanat ve Sanayiyi Buluşturarak Büyüyor
  ASAŞ, Bilim, Sanat ve Sanayiyi Buluşturarak Büyüyor
  İstanbul Sanayi Odası’nın, her yıl Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşunu belirlediği İSO 500 listesi açıklandı.
  Devamını Oku
 • Bir Varmış, Bir Yokmuş… Çocuklar Çizmiş Heykel Olmuş
  Bir Varmış, Bir Yokmuş… Çocuklar Çizmiş Heykel Olmuş
  Çocukların yeteneklerini geliştirmek, kendilerini keşfetmelerini sağlamak ve daha yaratıcı bireyler olarak yetişmeleri için “Kim Demiş Masallar Gerçek Değil Diye” sloganıyla başlatılan heykel yarışmasında ASAŞ'lı miniklerden hayalindeki masal kahramanının resmini yapması ve kahramanın sahip olduğu güçlerin küçük bir kompozisyonla anlatılması istendi.
  Devamını Oku
 • ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
  ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
  ASAŞ; dokunarak çalışana saygı prensibi kapsamında, çalışan mutluluğu için bu yıl 4.’sünü düzenlediği Altın Top Projesi ile çocuk sahibi olmayı arzu eden çalışanlarına tüp bebek tedavi imkanı sağlıyor.
  Devamını Oku
 • Minik ASAŞ'lılar Ailelerine İş Güvenliğinin Önemini Anlattı
  Minik ASAŞ'lılar Ailelerine İş Güvenliğinin Önemini Anlattı
  ASAŞ ailesinin tüm fertleri, bu sene 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı'nda hem önemli hem de eğlenceli bir etkinlik için bir araya geldiler. Bu yılki etkinlikte “Güvenlik Minik Ellerde” teması çerçevesinde minik ASAŞ'lılar, anne ve babalarıyla rolleri değiştirerek kalpleri yeniden fethetti.
  Devamını Oku
 • ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Belgemizi Aldık.
  ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Belgemizi Aldık.
  Dünyanın yenilenemez kaynakları kullanıldıkça, rezervlerin azalmasına bağlı olarak enerji fiyatları da giderek artmaktadır.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, Sürekli Gelişim ve Hayat Boyu Eğitim için ASAŞ AKADEMİ’yi kurdu.
  ASAŞ, Sürekli Gelişim ve Hayat Boyu Eğitim için ASAŞ AKADEMİ’yi kurdu.
  ASAŞ; tüm çalışanları ve etkileşimde olduğu tüm paydaşları için mesleki ve bireysel gelişimi hedefleyen bir oluşumun temellerini attı. Sürekli gelişimi arayarak mükemmele yolculuk hedefiyle ve sürekli öğrenmenin toplumların gelişmesine sağladığı katkının bilinciyle ASAŞ; eğitim ve gelişime verdiği desteği ASAŞ AKADEMİ çatısı altında, daha da geliştirerek yürütme kararı aldı.
  Devamını Oku
 • ASAŞ; Kan, Trombosit ve Kök Hücre Bağışlama Kampanyası ile Bir Hayata Umut Oldu.
  ASAŞ; Kan, Trombosit ve Kök Hücre Bağışlama Kampanyası ile Bir Hayata Umut Oldu.
  Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları arasında 91. sırada yer alan ASAŞ; gönüllü, bilinçli, düzenli kan bağışçılarını arttırmak ve bağışların yaygınlaşmasına destek olmak amacıyla başlattığı “Kan, Trombosit ve Kök Hücre Bağışı Kampanyası” kapsamında alınan örneklerden kök hücre eşleşmesinin gerçekleşmesiyle bir hastaya umut oldu.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, Alüminyum Sektöründe Türkiye’nin İlk Ar-Ge Merkezi Olma Unvanını Gururla Taşımaya Devam Ediyor.
  ASAŞ, Alüminyum Sektöründe Türkiye’nin İlk Ar-Ge Merkezi Olma Unvanını Gururla Taşımaya Devam Ediyor.
  ASAŞ, kuruluşundan bugüne teknoloji odaklı büyümeye verdiği önemle Türkiye’de İSO 500’de ilk 100’de yer almakta ve sektöründe günümüzde Avrupa’daki lider üreticilerden biri konumunda bulunmaktadır.
  Devamını Oku
 • ASAŞ’ta DigitALL Dönüşüm
  ASAŞ’ta DigitALL Dönüşüm
  SAP Türkiye yetkililerinin de katıldığı DIGIT ALL lansman toplantısında, daha iyi müşteri ve çalışan deneyimi yaratmak için ASAŞ’ın tüm bölümlerinde başlayacak Dijital Dönüşüm Projesi tanıtıldı.
  Devamını Oku
 • ASAŞ; R+T Sttutgart, Avrasya Kapı - Pencere İstanbul ve Fensterbau Frontale Nürnberg Fuarlarında Yeni Ürünlerini Tanıttı.
  ASAŞ; R+T Sttutgart, Avrasya Kapı - Pencere İstanbul ve Fensterbau Frontale Nürnberg Fuarlarında Yeni Ürünlerini Tanıttı.
  ASAŞ, yılın ilk çeyreğinde katıldığı sektörün önde gelen yurt içi ve yurt dışı fuarlarında ASAŞPEN, VERATEC ve NATUROLL markalarına ait yenilikçi ürünlerini tanıttı.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, Düsseldorf Aluminium 2016 Fuarındaki “Sanat ve Endüstrinin Buluşması” Temalı Standıyla Büyük Beğeni Topladı
  ASAŞ, Düsseldorf Aluminium 2016 Fuarındaki “Sanat ve Endüstrinin Buluşması” Temalı Standıyla Büyük Beğeni Topladı
  <p>Üreterek hayatın her alanında insana dokunan ASAŞ’dan, hayata estetik ve işine sanat katan ASAŞ olma yolunda ilerliyoruz.</p>
  Devamını Oku
 • ASAŞ Ailesi, Kök Hücre Projesiyle İki Kişiye Daha Umut Işığı Oldu
  ASAŞ Ailesi, Kök Hücre Projesiyle İki Kişiye Daha Umut Işığı Oldu
  ASAŞ’ın kurumsal sosyal projeleri kapsamında gelenekselleşen kan, trombosit ve kök hücre bağışı kampanyasıyla ilk kök hücre naklinin başarıyla gerçekleşmesi ile toplum sağlığına katkıda bulunabilmenin mutluluğunu yaşamıştı. 2. ve 3. kök hücre eşleşmesi haberlerinin alınması ile ASAŞ ailesi için iki kanser hastasının hayatına daha dokunabilme şansı doğdu.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, Kurduğu Basketbol Okulu ile Daha İyi Bir Gelecek için Çocukları Destekliyor
  ASAŞ, Kurduğu Basketbol Okulu ile Daha İyi Bir Gelecek için Çocukları Destekliyor
  Kurumsal sosyal sorumluluk kapsamında “Çocuklar Geleceğimiz” mottosuyla basketbol okulunu kuran ASAŞ, geleceğin büyüklerinin ilerde daha başarılı bireyler olmaları için projeler geliştiriyor.
  Devamını Oku
 • Derya Hatiboğlu ASAŞ’ın Yeni Genel Müdürü Oldu
  Derya Hatiboğlu ASAŞ’ın Yeni Genel Müdürü Oldu
  Kurulduğu 1990 yılından bu yana sektöre yön veren yatırımlarıyla başarılı büyüme grafiği ortaya koyan ve 2016 yılında İSO 500’de ilk 100’de 79. sırada yer alan ASAŞ’ın yeni Genel Müdürü Derya Hatiboğlu oldu.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, İhracatın Metalik Yıldızı Oldu
  ASAŞ, İhracatın Metalik Yıldızı Oldu
  ASAŞ, İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) tarafından düzenlenen İhracatın Metalik Yıldızları Ödül Töreni’nde 2 ödül birden aldı.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, Hayata Değer Katanlar Gecesi'nde Başarıyı Ödüllendirdi
  ASAŞ, Hayata Değer Katanlar Gecesi'nde Başarıyı Ödüllendirdi
  ASAŞ’ın, başarılı olan çalışmaları ödüllendirmek, geçmiş yılı değerlendirmek ve bir arada hoşça vakit geçirerek gelecek yıla daha güçlü bir başlangıç yapmak amacıyla düzenlediği “Hayata Değer Katanlar” organizasyonu, Sheraton Grand İstanbul Ataşehir’de gerçekleştirildi. Etkinlik, ASAŞ Genel Müdürü Derya Hatiboğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Safa Bayar Yavuz’un açılış konuşmalarıyla başladı.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, Ödül Almaya Devam Ediyor.
  ASAŞ, Ödül Almaya Devam Ediyor.
  Türkiye’nin en büyük 100 sanayi kuruluşu arasında yer alan ASAŞ; Yöneylem Araştırma Derneği tarafından, 2008 yılından beri düzenlenen “YAD Uygulama Ödülleri, Endüstri Mühendisliği veya Yöneylem Araştırması Yöntemleri” kapsamında ödül almaya hak kazandı. 14.07.2016 tarihinde İzmir’deki Aqua Marine tesislerinde düzenlenen törenle “Isı Yalıtım Hattının Tek Parça Akışının Sağlanması” konulu projesiyle ASAŞ’a üçüncülük ödülü, YAD Başkanı Dr. Selim Aktürk tarafından verildi.
  Devamını Oku
 • ASAŞ Proje Yönetim Sistemi En İyi Ar-Ge Uygulamaları Arasında
  ASAŞ Proje Yönetim Sistemi En İyi Ar-Ge Uygulamaları Arasında
  16-17 Mayıs tarihlerinde Kahramanmaraş’ta düzenlenen 2. Ar-Ge Merkezleri İyi Uygulamalar Zirvesi'nde ASAŞ Proje Yönetim Sistemi, en iyi 5 uygulamadan biri seçildi. ASAŞ Proje Yönetim Sistemi; proje yazım ve onay sürelerinde zaman tasarrufunun sağlanması, kurum hafızasının oluşturulması, yalın değerlendirme ve izleme sistematiğinin oluşturulması ve dinamik raporlama gibi avantajlar sunuyor.
  Devamını Oku
 • ASAŞ Çalışanları Hayata Değer Katanlar Gecesi’nde Buluştu.
  ASAŞ Çalışanları Hayata Değer Katanlar Gecesi’nde Buluştu.
  ASAŞ; Hayata Değer Katanlar Organizasyonu’nu gerçekleştirdi. Bu yıl ikincisi düzenlenen gecede, “Yerinde ve Anında Kalite”, “Sağlık, Emniyet, Çevre” ve “ASAŞ’ın AS’ları” proje yarışması ödülleri verildi.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, Alüminyum İhracatının Yıldızı Olmaya Devam Ediyor.
  ASAŞ, Alüminyum İhracatının Yıldızı Olmaya Devam Ediyor.
  ASAŞ; İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) tarafından düzenlenen ve 2015 yılında en fazla ihracat yapan firmalara verilen, İhracatın Metalik Yıldızları Ödül Töreni’nde “Alüminyum Çubuk ve Profiller” kategorisinde birincilik ödülünü, “Alüminyum Sac &amp; Levha ve Folyo” kategorisinde ikincilik ödülünü aldı.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, 19 Mayıs Etkinlikleri ile Çalışanlarının Çocuklarını Sevindirmeye Devam Ediyor.
  ASAŞ, 19 Mayıs Etkinlikleri ile Çalışanlarının Çocuklarını Sevindirmeye Devam Ediyor.
  ASAŞ; çalışanlarının en değerli varlıkları, mutluluk kaynağı olan çocuklarını geçen yıl olduğu gibi bu yıl da unutmadı. Çocukların sanata olan ilgisini artırmak ve sanatla farklı düşünme yetisinin çocuklarda gelişmesini sağlamak için hem resim yapan miniklere hediyeler verildi hem de geri dönüşüm bilincinin kazandırılması için yanında 3 adet alüminyum meşrubat kutusu getiren tüm çocuklara “Alüminyum Değerlidir” isimli hikayeli boyama kitabı hediye edildi.
  Devamını Oku
 • ASAŞ İstanbul Yapı Fuarı’nda Yerini Aldı.
  ASAŞ İstanbul Yapı Fuarı’nda Yerini Aldı.
  ASAŞ, katıldığı İstanbul Yapı Fuarı’nda; alüminyum ve PVC pencere kapı sistemleri, kompozit panel, panjur, bayrak ve aydınlatma direkleri olmak üzere tüm ürün gruplarını tanıttı.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı Ar-Ge Merkezi Belgesi’ni Aldı.
  ASAŞ, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı Ar-Ge Merkezi Belgesi’ni Aldı.
  Kurulduğundan bu yana sürdürülebilir gelişime inanan ve yeniliklerle dolu Ar-Ge yolculuğunu bugüne dek sürdüren ASAŞ, 18.11.2015 tarihinde sektöründeki ilk Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı Ar-Ge Merkezi unvanını almaya hak kazanan firma olarak da Türk alüminyum sektöründeki öncü rolünü pekiştirmiş oldu.
  Devamını Oku
 • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na Çocuk Bakışı
  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na Çocuk Bakışı
  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, ASAŞ Sanatsal Etkinlikler Kulübü tarafından “Çocuklarımızın Gözünden Çocuk Bayramına Bakış” konulu resim yarışması ile kutlandı.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, Aldığı Ödüller İle Sektöründe Öncü Olmaya Devam Ediyor.
  ASAŞ, Aldığı Ödüller İle Sektöründe Öncü Olmaya Devam Ediyor.
  Akyazı, Sakarya bölgesinde yer alan son teknoloji ile donatılmış 5 üretim tesisi ve 2000’den fazla çalışanı, kurulduğu 1992 yılından beri istikrarlı büyüme trendi ile Türkiye’de ISO 500’de yer alan, aynı zamanda Avrupa’daki lider üreticilerden biri olan ASAŞ; Bilim ve Sanayi Bakanlığı tarafından düzenlenen “Verimlilik Proje Ödülleri” kapsamında “Büyük Ölçekli İşletmelerde Sürdürülebilir Üretim” kategorisinde ödül almaya hak kazandı.
  Devamını Oku
 • ASAŞ R+T Stuttgart Fuarı’nda
  ASAŞ R+T Stuttgart Fuarı’nda
  ASAŞ, R+T Stuttgart 2015 Fuarı’nda yerini aldı. 24-28 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen Fuar’da ASAŞ, Naturoll markası altında panjur sistemlerini ve Motoroll markası ile tüp motorlar, aksesuarlar ve kontrol sistemlerini tanıttı.
  Devamını Oku